”Going through a hard time in life”

Interneta plašumos uzgāju šo fantastisko fotogrāfiju ar putnu vētrā un tā mani iedvesmoja tik ļoti, ka sapratu, ka kaut kas jāuzraksta blogā.

Rudens un ziema – divi gadalaiki, kad ļoti liela daļa cilvēku ”on a regular basis” sastopas ar sliktu garastāvokli, dažādām ķibelēm un bēdām. Izskaidrojums nav jāmeklē tālu – mūsu valstiņa atrodas tādā pasaules vietā, kurā šie divi gadalaiki mūs nebūt nelutina ar sauli, siltu laiku, tā vietā dodot pelēki-melnu ikdienu.

Dzīvojot Romā, kur 11 mēnešus gadā ir saulains un silts, es ne reizi, pat ziemā, nesastapos ar tādām garastāvokļa svārstībām kā šeit, Latvijā.

Kā ar to cīnīties? Vienas konkrētas atbildes nav. Ir tikai vairākas lietas, ko mēs varam darīt, ejot cauri ne tik skaistai mūsu dzīves takai.

Mūsu dzīvēs mēdz notikt negatīvas lietas. Bet tu nedrīksti ļaut tām piespiest sevi pie zemes! Lai vai kas notiktu – TURI. GALVU. AUGŠĀ! Meklē lietas, kas tev sagādā prieku, novērtē labo, kas tavā dzīvē ir un pieņem slikto kā mācību, no kuras tu daudz iegūsti nākotnei.

Viss, ko mēs radām, atgriežas pie mums pašiem. Tāpēc brīdī, kad Tev visvairāk nepieciešamas pozitīvas sajūtas un pozitīva enerģija – radi kaut ko labu! Izturies pret cilvēkiem labi, izturies draudzīgi, sirsnīgi un cilvēcīgi! Radi citiem prieku, tas atgriezīsies pie Tevis! Radi sevī kaut ko labu un pozitīvu, lai tas ņem virsroku pār slikto! Cīnies!

Nepadodies nekad un nevienā situācijā! Jo tas viss pāriet. Tāpēc, kamēr vētra bango ūdeni, Tev ir jānoturas, lai vari tikt līdz tai okeāna daļai, kurā ūdeņi ir mierīgi un vari peldēt tālāk uzelpojot mierīgāk. Bet, ja padosies, līdz tam pat netiksi.

Ja vajag izlādēties, dari to – izraudies, izbļausties, izārdies, bet nepadodies! Jebkura vētra reiz pāriet. Brīdī, kad ir visgrūtāk – nenovērsies no apkārtējiem. Lūdz palīdzību tiem, kam vari, ja vienatnē vairs nespēj nostāvēt. Bet nenoslēdzies, nenokar degunu un nepadodies!

Meklē iespējas tikt ārā no tās vētras, kurā esi iekūlies! Izeja ir vienmēr! Tikai brīdī, kad tu esi sastapies ar negatīvo, nepieļauj, ka tu pats to papildini ar negatīvo, ko radi pats sevī iekšēji, tā ir tikai kā eļļa ugunij! Radi kaut ko labu! Palīdzi kādam, iepriecini kādu! Pievērsies kādam, kuram palīdzība nepieciešama vēl vairāk kā tev pašam un tu redzēsi, ka viss pamazām sāk rādīties gaišākos toņos 🙂

Šī dziesma, ko ieliku šī raksta sākumā, izklausās negatīva, skumja un nomācoša. Bet patiesībā tā ir spēcīga. Tikai jāmāk tā uztvert ar spēku. Un tā perfekti sader ar šo iedvesmojošo bildi ar mazo putniņu, kurš sarāvies tup sniegā pilnīgi viens, noliecis galvu, bet vienalga cīnās pretī sniegam, kas sitas viņam tieši sejā. Tieši tas ir tas, kas tev jādara – jācīnās!

Advertisements

Ir ko teikt? Atstāj savu komentāru!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s