Par tuvāko nākotni, plāniem, notikumiem utt.

Pavasaris šogad solās būt aizņemts un interesants.  Plānoju pieņemt visu, ko dzīve man piedāvās, lai vasarā pieņemtu svarīgus lēmumus attiecībā uz savu nākotni – izlemt gan jautājumu par atgriešanos ārzemēs, gan mācībām gan citiem jautājumiem. Šoreiz nedaudz par tuvākā laika notikumiem.

Pirmkārt jau par rītdienas pikniku…

Rīt notiks pirmais šī gada au-pair pikniks. Kā jau iepriekš, laikam minēju, viens no maniem abiem darbiem – pēcpusdienās, ir au-pair darbs. Strādāju ar diviem fantastiskiem bērniem, kas principā tūlīt jau būs pusaudži. Ne visām/iem au-pair tā paveicas kā man ar ģimeni, ar kuru strādāju. Bet ne par to ir stāsts.

Romā ir ļoti daudz au-pair, no visdažādākajām pasaules valstīm. Latvietes, konkrēti, zinu 3, mani neskaitot. Tad nu reizi pa reizei mēs visi au-pair cilvēciņi savācamies uz kopīgiem pasākumiem. Viens no tādiem būs rītdienas pikniks Villa Borghese parkā, kas ir centrālais parks Romā, milzīgs un fantastiski skaists. Tad nu kā jau parasti – notiek pieredzes apmaiņa, sarunas par darbu, dzīvi ārpus darba, Itāliju, dažādi atmiņu stāsti un vienkārši forša laika pavadīšana.

Protams, šādas tikšanās notiek daudz biežāk, katru otro vai trešo vakaru kāds neliels bariņš Romas au-pair satiekas kādā kafejnīcā vai bārā, lai kopā pavadītu laiku, bet, ņemot vērā, ka man ir vēl kaudze citu darāmo lietu, nevis tikai au-pair darbs, kā visiem citiem, tad man tās tikšanās ar pārējiem notiek daudz retāk. Tomēr ļoti priecājos par katru šādu pasākumu – saule, parks, visādas ņammas un bariņš visdažādāko tautību cilvēku 🙂 Tad jau rītdien drošvien uzrakstīšu ko vairāk par šo tēmu.

Otrkārt – UK!

Jā, aizvakar nopirku biļetes uz UK, lai dotos apskatīt Londonu. Anglijā būšu nedēļu no 5. – 12. aprīlim. Nevaru sagaidīt! It kā būtu kārtīga latviete, bet Anglijā savu mūžu neesmu bijusi 😀 Pilnīgi kauns sametās. Tāpēc jādodas apskatīt, ko tad īsti mani tautieši tur okupējuši 😀

Noteikti būs daudz bilžu un tamlīdzīgi.

Treškārt – dusmojos uz Ryanair.

Jaunums tāds, ka mūsu mīļais Ryanair ir atcēlis visus lidojumus no Romas uz Rīgu un otrādi līdz pat šī gada oktobrim. Cik sapratu, neesot rentabls. Nezinu, ar Ryanair tikai vienu reizi mūžā esmu lidojusi, pirms apmēram 3 gadiem  uz Milānu, kas bija vienkārši briesmīga lidošanas pieredze, tāpēc nezināšu teikt, vai viņu atzinums par to, ka reisi no Romas uz Rīgu ir nerentabli, atbilst reālajai situācijai vai nē. Tomēr nedomāju, ka tas ir tas nerentablākais reiss.

Tātad – atliek superdārgais airBaltic – pati lētākā biļete uz Latviju vienā virzienā maksā vairāk vai mazāk 100euro. Vājprāts.

Sāku domāt, ka jāpārvācas uz Oslo, uz turieni no Romas var aizlidot un atlidot par tikai 37euro! 😀

Katrā ziņā, ceļojums uz UK, kur neesmu bijusi, man izmaksā+/- 3x lētāk kā paciemošanās Latvijā, kur esmu dzimusi un visu mūžu nodzīvojusi. Secinājumi, es domāju paši par sevi saprotami.

Brauciens uz Neapoli, savukārt, atcelts.

Saklausījos visādus briesmu stāstus par augsto noziedzības līmeni Neapolē un tās apkārtnē un pēkšņi pārgāja gribēšana uz turieni doties ar auto, kurš nepieder man. Vislielākās briesmas esot automašīnai – ieraugot auto salonā kaut ko, kas kādam varētu šķist vērtīgs vai patīkams, auto itin viegli var paikt bez logiem. Arī tas, ka daudzi brauc pāri krustojumam pie sarkanās gaismas, ir bieža parādība. Priekšnieks bija kategoriski pret to, ka es brauktu ar darba auto, tāp nekas tur nesanāk.

Pārējie joprojām taisās braukt ar vilcienu. Bet, ņemot vērā, ka vilciens ir dārgākais transports, tad pagaidām vēl nezinu, vai varēšu atļauties braukt ar pārējiem uz Neapoli ar sabiedrisko, kas man izmaksātu 2x vairāk kā braukt ar auto, kurš darbojas ar gāzi.

Tas laikam šoreiz arī viss. Pagaidām nenāk prātā nekas cits, ko varētu pastāstīt, jo šonedēļ neesmu diez ko daudz gulējusi pa naktīm (tāda dzīve ”zubrilām” 😀 ) un godīgi sakot – labprāt tagad iekristu gultā un neceltos līdz pat pirmdienas rītam. Bet neko darīt. Daudz vēl darāmā šovakar.

Foršu jums nedēļas nogali un uz sazināšanos! 🙂

Advertisements

Ir ko teikt? Atstāj savu komentāru!

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s